Výběr podle značky:

Doporučujeme

Semišová mikina s kapucí

Semišová mikina s kapucí

barva: červená materiál: 80% bavlna, 20% polyester velikost: M stav: mírně nošená, u jedné kapsy flek

70,- Kč Detail

1. února 2015
Zmněna výše poštovného u České pošty
Upozorňujeme zákazníky, že jsme byli nuceni s platností od 1. února 2015 zvýšit cenu dopravného u České pošty, vzhledem je změně ceníku České pošty od stejného data. Nově je cena poštovného v rámci České republiky při platbě předem 119,- Kč, při platbě dobírkou 149,- Kč vč. DPH. Cena poštovného na Slovensko při platbě předem činí 349,- Kč, při platbě dobírkou 399,- Kč. Děkujeme za pochopení!

Společnost ČIČINKA s.r.o. je mladá flexibilní úspěšná společnost zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem od roku 2009.

Společnost začínala v pronajatých prostorách obce Tmaň. Z důvodů postupného rozvoje nedostačovaly bývalé prostory provozovny, a proto se v říjnu roku 2010 přestěhovala do nově zrekonstruovaných prostor v ulici Pražská 376 v Hořovicích.

Od dubna roku 2011 společnost zahájila novou etapu rozvoje, tj, otevření oddělení velkoobchodu s nabídkou záclon a spodního prádla. Se žádostí o velkoobchodní ceníky se s námi, prosíme, spojte (viz. kontakty). Při kontaktu uveďte IČO, příp. DIČ. Při první objednávce, tj. před odesláním zboží, prosím, zašlete kopii ŽL, nebo OR.

Dále ČIČINKA s.r.o. nabízí soukromým osobám, podnikatelům i společnostem velice kvalitní pracovní oděvy.